Skip to content Skip to navigation
Domů » Knírač malý černostříbřitý » Knírač malý černostříbřitý štěňata

Knírač malý černostříbřitý štěňata

Všechna štěňátka jsou v době odběru čipovaná, minimálně 3x odčervená a minimálně 1x vakcinována, jsou zvyklá příjimat kompletní vyváženou stravu super premiové řady. Vzhledem k současné situaci a výskytu Parvovirózy štěňátka očkujeme v 5. a 7. týdnu, do nových domovů mohou odcházet tedy až ve věku 8 týdnů.

 

Ke štěňátku obdržíte:

  • očkovací průkaz nebo Pet Passport ( se záznamy o vakcinaci a odčervení) 
  • "Štěněčí balíček" (malé balení krmiva, misku, odměrku) 
  • "návod na použití", kde jsou uvedeny termíny dalších vakcinací a odčervení, krátké povídání o výživě, péči o srst a další důležité informace 
  • knihu Chov psů 
  • kupní smlouvu

 

V ceně štěňátka jsou zahrnuty 2 úpravy štěňátka v naší chovatelské stanici.

 

Jsme rádi, udržuje-li s námi nový majitel kontakt. Tak totiž můžeme majiteli poradit s výchovou, výcvikem, úpravou srsti, výživou a v otázkách ohledně veterinární péče. 

Novým majitelům můžeme pravidelně dodávat krmivo, ne které je štěňátko od malička zvyklé za ceny podstatně nižší, než maloobchodní. 

Rovněž jsme schopni zajistit vakcinace, či jiné drobné veterinární zákroky přímo u nového majitele doma. 

Své odchovy v případě potřeby pohlídáme, zajištujeme úpravu srsti, předvedení na chovatelských akcích a služby s tím spojené.

 

Na e-maily a sms s pouhým dotazem na cenu štěněte NEODPOVÍDÁME!!! Ceny štěňátek jsou individuální a záleží na mnoha okolnostech. Proto trváme na telefonickém kontaktu, abychom se s případným zájemcem mohli alespoň trochu poznat, pochopit o jakého pejska má zájem a případně mu vhodné štěňátko doporučit, nebo odkázat na jiného chovatele.

 

Nejdůležitější je pro nás štěstí našeho "dítěte" a spokojenost majitele "Calveráčka". 
Účast na chovatelských akcích nás potěší, ale v žádném případě na ní netrváme. 
 

Denisa Havelková